O nás

Home / O nás

Pokud ve své firemní komunikaci potřebujete mluvit s dětmi, rádi vám s tím pomůžeme. Rozumíme marketingu a máme ve svých řadách i zkušené pedagogy. Pod značkou Agentura 42 vytváříme a realizujeme zábavné a vzdělávací programy pro děti tak, aby se mohly stát plnohodnotnou součástí komunikace vaší společnosti.

Nejčerstvější informace o tom, co je nového v agentuře najdete také na našem profilu na sociálních sítích.

Před několika lety jsem dostal za úkol představit zhruba dvěma stovkám školáků základní informace o třídění odpadů. Sešli jsme se v kině, kde nezůstalo snad jediné místo volné. Po mojí prezentaci měl následovat ještě jeden příspěvek a film o ochraně životního prostředí.
Poté, co jsem děti zasvětil do problematiky se slova ujal druhý řečník. Po pár minutách však v sále nebylo slyšet vlastního slova. Přitom i druhá prezentace byla hezky připravena. Obsahovala mnoho zajímavých informací i fotografií.

Proč nebyl druhý řečník úspěšný? Svoji prezentaci si nachystal sice pečlivě, ale mluvil stejným jazykem, jako se svými dospělými kolegy. Děti jsou v tomto ohledu často mnohem náročnější publikum a pokud je nezaujmete, dají vám to jasně najevo.