Hledáme nové lektory

Agentura dlouhodobě spolupracuje se společností EKO-KOM, a.s. na projektu “Tonda Obal na cestách”. Jedná se o program, jehož cílem je propagace třídění a recyklace odpadu. Program realizujeme na všech základních školách po celé České republice a v letní sezoně také formou informačního stánku na různých akcích pořádaných pro veřejnost.

V současné době do našeho týmu hledáme nové tváře.

Co u nás budete dělat:

Do škol vyrážíme každý den ráno z Prahy naší služební dodávkou. Na dohodnuté škole pak jeden nebo více lektorů realizují besedy o třídění odpadů v jednotlivých třídách.

Výklad zpravidla opakujeme 4x až 6x po 45 minutách. Do Prahy se vracíme podle toho, jak je realizovaná škola daleko, většinou mezi 14–16 hodinou. Sraz i rozchod je vždy u metra (Opatov, Zličín, Smíchov).

V letní sezoně (duben–říjen) propagujeme třídění odpadů také formou infostánku na různých akcích pro veřejnost. Lektor zde komunikuje s návštěvníky stánku a věnuje se dětem, které stánek navštíví. Pro ně jsou zde připraveny různé aktivity a informace o třídění odpadu.

Co od lektora očekáváme:

Lektor musí mít dobré vyjadřovací schopnosti, musí být zodpovědný a spolehlivý. Nutná je ochota cestovat a pracovat s dětmi. Neméně důležitý je také zájem o ochranu životního prostředí. Potřebný je také řidičský průkaz.

Probíranou látku si musí lektor nastudovat. Nejedná se však o nic náročného. Zaškolíme vás, poskytneme potřebné podklady a případně se vším pomohou zkušenější kolegové.

Forma spolupráce:

Práce je vhodná zejména pro studenty a studentky vysokých škol, případně například pro osoby podnikající, které si mohou svůj čas flexibilně plánovat.

Jakou formou s námi lektoři spolupracují:

  • 4-6 dní v týdnu – Pracujete podobně jako v zaměstnání. Některé týdny je práce více a pracujeme i o víkendu, jindy naopak méně.
  • 1-3 dny v týdnu – Pracujete ve dnech, kdy máte volno a nemusíte například do školy na přednášku.
  • Občas – Pomůžete nám v sezoně s víkendovými akcemi, případně občas zaskočíte za nemocného kolegu.

 

Spolupráce je možná na žl. v případě menšího úvazku též na dpp.

Co nabízíme:

Co požadujeme:

Zájemce prosíme o zaslání životopisu a fotografie na email: mozola@a42.cz k rukám Marka Mozoly. Vybraným uchazečům se ozveme.