25
- Září
2017
Posted By : smarttoy
Tonda Obal na cestách

Pokud jste se doposud nesetkali s programem Tonda Obal na cestách, dovolil bych si zde shrnout pár základních faktů.

Pojízdnou výstavu o třídění a recyklaci obalových odpadů realizujeme již od roku 2003. Za tu dobu programem společnosti EKO-KOM, a.s. prošlo neuvěřitelné množství dětí. Jenom v rámci agentury jsme se setkali s více než milionem dětí, najezdili jsme téměř milion kilometrů a oslovili další statisíce při realizaci venkovních akcí.

V průběhu akce usilujeme o seznámení dětí s problematikou odpadů. Snažíme se je nadchnout pro větší zájem o ochranu životního prostředí. Chceme, aby pro ně třídění a recyklace byly přirozenou součástí života a v neposlední řadě se také snažíme, aby je hodina s námi bavila.
Díky společnosti EKO-KOM, a.s. můžeme děti školit po celý školní rok zdarma. Navíc mají naši lektoři možnost být u zdroje a získávat ty nejrelevantnější informace, jakmile jsou k dispozici.

Učitelé si mohou objednat program přímo na našich stránkách, kde také naleznou velmi podrobný „step by step“ manuál, co je potřeba zajistit. Celý postup je jednoduchý a v případě nejasností jsou zde naše koordinátorky, které každému rádi poskytnou potřebnou radu.

Objednání programu Tonda Obal na cestách

Category: